Assistir Belgian Cup online grátis
O que voce encontrara nesta pagina?

Transmissão: como assistir Belgian Cup grátis. Você vai se surpreender...

Spreek je Nederlands? We hebben verschillende geweldige voetbalwebsites voor je beschikbaar die in je moedertaal zijn. De snelste voetbal livescore informatie in jouw taal is te vinden op https://voetbal-vandaag.be en voor deze competitie hier: https://voetbal-vandaag.be/belgian-cup/live-stream-gratis Als je op zoek bent naar een officiele voetbal livestream, ga dan naar https://livevoetbalkijken.be en hier voor deze competitie: https://livevoetbalkijken.be/belgian-cup-live-stream En als u op zoek bent naar aankomende voetbal-tv-uitzendingen, heeft https://voetbal-tv.be het laatste schema voor u en u kunt deze competitie hier volgen: https://voetbal-tv.be/belgian-cup En als u op zoek bent naar nauwkeurige voetbalvoorspellingen, heeft https://voetballivestream.be hier het laatste nieuws: https://voetballivestream.be/belgian-cup-live-stream Last but not least neem een kijkje op https://hesgoals.be en krijg hier een goed overzicht van alle voetbalstreams: https://hesgoals.be/belgian-cup-hesgoal
Sab 27/8 19:00
Sab 27/08
Thes Sport
3 : 1
Hoogstraten
0 - 1
28'
F. Fall
A. Bertaccini
45'
1 - 1
T. Jeunen
64'
2 - 1
K. Kerckhofs
78'
3 - 1
T. Jeunen
36'
63'
I. Simons M. El Mahdioui
63'
Y. Bevers N. Bastiaensen
65'
R. Verheyen
K. Kerckhofs
71'
K. Kerckhofs L. Vermijl
80'
82'
D. Ceulemans F. Fall
82'
D. Driesen R. Verheyen
82'
J. Gomes R. Lauwers
A. Bertaccini M. Naqqadi
84'
W. Coomans
88'
Dom 28/8 14:00
Dom 28/08
Francs Borains
3 : 1
Rupel Boom
H. Chaabi
25'
1 - 0
H. Chaabi
70'
2 - 0
M. Itrak
74'
3 - 0
3 - 1
84'
O. Traoré
12'
J. Mmaee E. Abaz
R. Donnez
24'
T. Mpati
39'
R. Donnez G. Grisez
46'
M. Itrak
60'
69'
M. Thuys R. Mwenda
N. Durieux
71'
75'
L. Lukebakio
H. Chaabi F. De Oliveira
75'
D. Mohamed A. Lauwrensens
75'
76'
B. Verkerken L. Lukebakio
N. Durieux A. Caufriez
89'
Dom 28/8 15:00
Dom 28/08
Cappellen
2 : 1
Heist
T. Van Zantvoort
26'
1 - 0
R. Madani
37'
2 - 0
2 - 1
82'
M. Troonbeeckx
46'
J. Absisan A. Lemti
46'
R. Benhamou Y. Augustijnen
47'
K. Vande Cauter
55'
J. Absisan
60'
J. Colman N. Orye
60'
M. Troonbeeckx G. Diedhiou
L. Symons D. Walen
61'
63'
R. Benhamou
  • 44
    Ataques Perigosos
    111
  • 09
    Total de tiros
    13
  • 00
    Cantos
    13
  • Dom 28/8 15:00
    Dom 28/08
    Patro Eisden
    3 : 0
    Westhoek
    A. Cuypers
    08'
    1 - 0
    E. Sam
    31'
    2 - 0
    A. Cuypers
    50'
    3 - 0
    46'
    T. Baes J. Jodts
    N. Verburgh
    47'
    57'
    G. Gaillez
    L. Bamona N. Amoah
    65'
    65'
    B. Timmerman O. Scholaert
    71'
    F. Mando
    Dom 28/8 15:00
    Dom 28/08
    Lokeren-Temse
    1 : 0
    Tempo Overijse
    Casagolda
    32'
    1 - 0
    31'
    K. De Jonge R. Peeters
    45'
    D Barreiro
    Casagolda S. Vermeiren
    74'
    74'
    T. Lachapelle M. Maluka
    J. Vercauteren Y. Ben Omar
    87'
    Dom 28/8 15:00
    Dom 28/08
    Meux
    4 : 1
    Sporting Hasselt
    0 - 1
    20'
    B. Brants
    J. Gaux
    46'
    1 - 1
    (11m) G. Kinif
    55'
    2 - 1
    (11m) G. Smal
    71'
    3 - 1
    J. Gaux
    88'
    4 - 1
    10'
    A. Morgan
    C. Van Hyfte
    16'
    27'
    B. Brants
    63'
    R. Kessels
    78'
    N. Mombaerts
    A. Rouffignon
    80'
    83'
    J. Maus
    85'
    W. Ofori-Appiah
    Ter 6/9 18:30
    Ter 06/09
    Sint-Eloois-Winkel
    0 : 2
    0 - 1
    29'
    M. Sambu
    0 - 2
    90'
    A. Bernier
    B. Kudimbana
    25'
    41'
    M. Cachbach
    H. Van Marcke
    43'
    46'
    L. Abanda M. Cachbach
    46'
    S. Sissoko V. Guillaume
    51'
    M. Sambu
    T. Van de Velde J. Beyens
    62'
    66'
    M. Mouandilmadji M. Poaty
    66'
    A. Bernier S. Elisor
    67'
    M. Tshibuabua
    B. Kudimbana M. Tall
    76'
    78'
    L. Abanda
    79'
    C. Lepoint Sérgio Conceição
    M. Voskanyan T. Vandendriessche
    82'
    J. Dujardin F. Deschilder
    82'
  • 81
    Ataques Perigosos
    52
  • 17
    Total de tiros
    06
  • 04
    Cantos
    02
  • Qua 21/9 19:00 [ET]
    Qua 21/09
    Bocholt
    1 : 2
    0 - 1
    43'
    D. De Belder
    J. Mathei
    90'
    1 - 1
    1 - 2
    98'
    D. De Belder (11m)
    53'
    A. El Bouchataoui
    A. Bussels
    56'
    I. Opdenakker
    59'
    R. Doms
    85'
    86'
    A. Staelens
    111'
    S. De Ridder
  • 67
    Ataques Perigosos
    85
  • 12
    Total de tiros
    09
  • 10
    Cantos
    10
  • Sex 19:00 [ET]
    Sex 19:00
    Dessel Sport
    2 : 1
    0 - 1
    35'
    E. Spago
    41'
    M. Espinosa
    T. Osei-Berkoe
    69'
    1 - 1
    A. Cerigioni
    109'
    2 - 1
    120'
    A. Allach
    27'
    M. Perri M. Lloci
    46'
    S. Paulet H. Abdallah
    63'
    K. Ilunga R. Droehnlé
    63'
    A. Allach L. Akhalaia
    S. Loshi O. Cheprassov
    65'
    N. Mekkaoui S. Geukens
    69'
    81'
    H. Kagé
    81'
    M. Guillaume H. Kagé
    90'
    M. Perri
    R. Goor L. Peeters
    90'
    T. Osei-Berkoe A. Swerten
    90'
    91'
    S. Kılıç K. Ilunga
    T. Ghislain S. Kolen
    95'
    103'
    A. Allach
    103'
    M. Guillaume
    S. Geukens
    116'
    L. Peeters
    120'
  • 93
    Ataques Perigosos
    53
  • 17
    Total de tiros
    05
  • 06
    Cantos
    05
  • Sab 18:30
    Sab 18:30
    3 : 0
    Oudenaarde
    Vinícius Lopes
    40'
    1 - 0
    Rikelmi
    75'
    2 - 0
    (OG) M. Vercauteren
    80'
    3 - 0
    J. Heris
    31'
    42'
    N. Mingiedi
    J. Heris I. Botella
    46'
    M. Biron Rikelmi
    57'
    70'
    T. Spileers L. Heirwegh
    A. De Sart T. Ephestion
    71'
    76'
    M. Vercauteren M. Demets
    77'
    R. Van Wambeke J. Mezine
    77'
    T. Verstichelen R. Vandenheede
    Barreto S. Diallo
    81'
    Vinícius Lopes Z. El Ouahdi
    81'
    Sab 18:30
    Sab 18:30
    2 : 0
    Dikkelvenne
    J. Ngongo
    74'
    1 - 0
    N. Rajsel
    85'
    2 - 0
    40'
    S. Beshliaha
    D. Fofana L. Hens
    46'
    M. Lallemand O. Myny
    46'
    57'
    K. Pouillon S. Sylla
    68'
    Gilles Desmet N. Mazouz
    Z. Atteri N. Rajsel
    72'
    83'
    P. Gordts S. Beshliaha
    83'
    S. Hoebeke C. Deceuninck
    83'
    M. Siali V. Seurynck
    A. De Bodt R. De Backer
    88'
    S. Marzo
    90'
  • 60%
    Tempo de posse
    40%
  • 95
    Ataques Perigosos
    44
  • 14
    Total de tiros
    04
  • 05
    Cantos
    01
  • Sab 19:00
    Sab 19:00
    5 : 1
    Racing Mechelen
    T. Raemaekers
    38'
    1 - 0
    L. Walbrecq
    46'
    2 - 0
    2 - 1
    54'
    K. Weuts
    (11m) T. Van Acker
    69'
    3 - 1
    (OG) A. Knollenburg
    75'
    4 - 1
    M. Tarfi
    83'
    5 - 1
    10'
    W. Kerckhofs
    N. Schouterden
    20'
    46'
    G. Carrez I. Harrou
    51'
    M. Van der Brempt J. Heyvaert
    J. Pupe M. Tarfi
    63'
    M. De Bie Leonardo Rocha
    63'
    67'
    N. Spaenhoven
    L. Walbrecq M. Limbombe
    75'
    T. Van Acker J. Gillekens
    75'
    79'
    D. Alaers W. Kerckhofs
    79'
    A. Robert Y. Mrani
    79'
    I. Addaoui H. Akarom
  • 93
    Ataques Perigosos
    50
  • 14
    Total de tiros
    02
  • 07
    Cantos
    00
  • Sab 19:00
    Sab 19:00
    2 : 0
    La Louvière
    (11m) Álex Granell
    62'
    1 - 0
    Cauê
    87'
    2 - 0
    60'
    B. Badibanga A. Hamzaoui
    60'
    M. Francotte Z. Lambo
    63'
    J. Liongola
    Metinho
    70'
    70'
    G. Lemoine L. Franco
    76'
    S. Gueulette J. Liongola
    R. Henkens T. Pierrot
    77'
    Dom 15:00 [ET]
    Dom 15:00
    Eendracht Aalst
    1 : 3
    F. Geenens
    25'
    1 - 0
    1 - 1
    75'
    M. Gümüşkaya
    1 - 2
    93'
    T. Dierckx (11m)
    1 - 3
    99'
    H. Akbunar
    Q. Panneel I. Mbaye
    60'
    S. Fabris
    66'
    66'
    T. Dierckx
    68'
    M. Gümüşkaya N. Chadli
    I. Mbaye
    70'
    V. Swinnen
    74'
    D. George Y. Razzi
    75'
    75'
    Lucas Mineiro T. Van den Keybus
    75'
    E. Jordanov K. Mabea
    A. Van den Eynde
    78'
    78'
    T. Van den Keybus
    L. Wantens
    98'
    99'
    R. Neustädter M. Fixelles
    S. Fabris J. De Vriendt
    106'
    A. Van den Eynde R. Belesi
    106'
    F. Geenens
    117'
  • 54
    Ataques Perigosos
    65
  • 11
    Total de tiros
    15
  • 07
    Cantos
    04
  • Dom 15:00
    Dom 15:00
    Knokke
    0 : 4
    0 - 1
    08'
    T. Baeten
    0 - 2
    49'
    R. Sanusi
    0 - 3
    54'
    N. Þórisson
    0 - 4
    74'
    M. Nzita
    90'
    M. Nzita
    R. Vanraefelghem
    31'
    G. Ghesquière
    42'
    45'
    J. Van den Bergh
    J. Aabbou N. Aelterman
    46'
    G. Ghesquière E. Samyn
    46'
    J. Buysse A. Jalloh
    46'
    D. Sula R. Geeraerts
    58'
    G. Van Walle J. Vervaque
    58'
    58'
    N. Petkevičius T. Verlinden
    58'
    A. Koshi J. Van den Bergh
    71'
    R. Quirynen L. Seydoux
    71'
    A. Okyere R. Sanusi
    85'
    M. Nzita
  • 55
    Ataques Perigosos
    84
  • 05
    Total de tiros
    17
  • 05
    Cantos
    09
  • Dom 15:00
    Dom 15:00
    URSL Visé
    0 : 2
    0 - 1
    55'
    T. Ismaheel
    0 - 2
    60'
    D. Maderner
    20'
    Everton Luiz
    24'
    A. Vukotić
    42'
    D. Maderner
    61'
    T. Barry Lucas Ribeiro Costa
    N. Gerits Y. Bangoura
    69'
    H. Gilon A. Cascio
    69'
    J. Legear M. Musset Quintais
    69'
    69'
    T. Reyners T. Ismaheel
    71'
    J. Van Damme
    M. Wilmots A. Cavagnera
    79'
    G. Perseo C. N'Guessan
    85'
    86'
    T. Wolff D. Maderner
    86'
    M. Fall Everton Luiz
  • 76
    Ataques Perigosos
    70
  • 14
    Total de tiros
    12
  • 04
    Cantos
    02
  • Sab 20/8 17:00
    Sab 20/08
    Lille
    2 : 3
    Heist
    Sab 20/8 18:00
    Sab 20/08
    Thes Sport
    2 : 1
    Ostiches
    Sab 20/8 18:00
    Sab 20/08
    Liège
    1 : 2
    Tempo Overijse
    Sab 20/8 18:00
    Sab 20/08
    Tubize
    1 : 3
    Hoogstraten
    Sab 20/8 18:30
    Sab 20/08
    Ninove
    1 : 2
    Bocholt
    Sab 20/8 18:30
    Sab 20/08
    KSC City Pirates
    1 : 2
    Dikkelvenne
    Sab 20/8 18:30
    Sab 20/08
    Francs Borains
    3 : 2
    Olsa Brakel
    Sab 20/8 19:00 [11m]
    Sab 20/08
    Meux
    1 : 1
    Perwez
    Dom 21/8 14:00
    Dom 21/08
    Linden
    2 : 3
    Cappellen
    Dom 21/8 15:00 [ET]
    Dom 21/08
    Sporting Hasselt
    2 : 0
    Gullegem
    Dom 21/8 15:00 [ET]
    Dom 21/08
    Sparta Petegem
    2 : 4
    Racing Mechelen
    Dom 21/8 15:00 [ET]
    Dom 21/08
    Patro Eisden
    3 : 2
    Ganshoren
    Dom 21/8 15:00 [ET]
    Dom 21/08
    URSL Visé
    3 : 1
    Binche
    Dom 21/8 15:00
    Dom 21/08
    Oudenaarde
    3 : 0
    VW Hamme
    Dom 21/8 15:00
    Dom 21/08
    Wellen
    2 : 3
    Lokeren-Temse
    Dom 21/8 15:00
    Dom 21/08
    Weerstand Koersel
    1 : 5
    Rupel Boom
    Dom 21/8 15:00
    Dom 21/08
    JS Fizoise
    0 : 2
    Dessel Sport
    Dom 21/8 15:00
    Dom 21/08
    Sint-Eloois-Winkel
    2 : 1
    Onhaye
    Dom 21/8 15:00
    Dom 21/08
    La Louvière
    2 : 1
    Lyra-Lierse Berlaar
    Dom 21/8 15:00
    Dom 21/08
    Eendracht Aalst
    2 : 1
    Wezel
    Dom 21/8 15:00 [11m]
    Dom 21/08
    Knokke
    0 : 0
    Houtvenne
    Dom 21/8 15:00 [11m]
    Dom 21/08
    Westhoek
    1 : 1
    Jong Lede
    Ter 23/8 18:30
    Ter 23/08
    2 : 1
    Jette
    Ter 23/8 18:30
    Ter 23/08
    Union Namur
    1 : 2
    Sab 13/8 15:00
    Sab 13/08
    Biesme
    0 : 2
    VW Hamme
    Sab 13/8 15:00
    Sab 13/08
    Diegem Sport
    0 : 4
    Rupel Boom
    Sab 13/8 17:00 [11m]
    Sab 13/08
    URSL Visé
    2 : 2
    Harelbeke
    Sab 13/8 17:30
    Sab 13/08
    Hades
    0 : 2
    Sint-Eloois-Winkel
    Sab 13/8 18:00
    Sab 13/08
    Hombourg
    0 : 1
    Jong Lede
    Sab 13/8 18:30
    Sab 13/08
    Ostiches
    2 : 0
    Acren
    Sab 13/8 18:30
    Sab 13/08
    Lyra-Lierse Berlaar
    2 : 0
    Zwarte Leeuw
    Sab 13/8 18:30
    Sab 13/08
    Fenixx BeigHum
    0 : 2
    Sparta Petegem
    Sab 13/8 18:30
    Sab 13/08
    Francs Borains
    2 : 0
    Merelbeke
    Sab 13/8 18:30
    Sab 13/08
    Oudenaarde
    2 : 0
    Berlare
    Sab 13/8 18:30
    Sab 13/08
    Ninove
    3 : 1
    Couvin-Mariembourg
    Sab 13/8 19:00
    Sab 13/08
    Berchem Sport
    1 : 7
    Patro Eisden
    Sab 13/8 19:00
    Sab 13/08
    Rebecq
    1 : 2
    Meux
    Sab 13/8 19:00
    Sab 13/08
    Sprimont-Comblain
    1 : 3
    Thes Sport
    Sab 13/8 19:00
    Sab 13/08
    Union Namur
    1 : 1
    Tongeren
    Sab 13/8 19:00
    Sab 13/08
    Sint-Lenaarts
    2 : 2
    Cappellen
    Sab 13/8 19:30
    Sab 13/08
    Tienen
    0 : 1
    Perwez
    Dom 14/8 14:00
    Dom 14/08
    Avanti
    1 : 3
    Linden
    Dom 14/8 15:00
    Dom 14/08
    Dikkelvenne
    3 : 1
    Herstal
    Dom 14/8 15:00
    Dom 14/08
    Binche
    3 : 0
    Olympia Wijgmaal
    Dom 14/8 15:00
    Dom 14/08
    Westhoek
    3 : 2
    Habay-la-Neuve
    Dom 14/8 15:00
    Dom 14/08
    Eendracht Aalst
    8 : 0
    Mandel United
    Dom 14/8 15:00
    Dom 14/08
    Waremme
    0 : 2
    Ganshoren
    Dom 14/8 15:00
    Dom 14/08
    Zelzate
    3 : 4
    Olsa Brakel
    Dom 14/8 15:00
    Dom 14/08
    Gullegem
    1 : 0
    Witgoor Sport
    Dom 14/8 15:00
    Dom 14/08
    Verlaine
    0 : 3
    Liège
    Dom 14/8 15:00
    Dom 14/08
    Knokke
    3 : 1
    Geel
    Dom 14/8 15:00
    Dom 14/08
    JS Fizoise
    3 : 2
    Roeselare Daisel
    Dom 14/8 15:00
    Dom 14/08
    Londerzeel
    2 : 4
    La Louvière
    Dom 14/8 15:00
    Dom 14/08
    Raeren-Eynatten
    0 : 4
    Tubize
    Dom 14/8 15:00
    Dom 14/08
    Ranst
    0 : 3
    Houtvenne
    Dom 14/8 15:00
    Dom 14/08
    Lokeren-Temse
    3 : 0
    Albert Quévy-Mons
    Dom 14/8 15:00
    Dom 14/08
    Trois-Ponts
    1 : 6
    Jette
    Dom 14/8 15:00
    Dom 14/08
    Gosselies Sports
    1 : 2
    Wezel
    Dom 14/8 15:00
    Dom 14/08
    Racing Mechelen
    6 : 2
    Drongen
    Dom 14/8 15:00
    Dom 14/08
    Mariekerke
    1 : 7
    Wellen
    Dom 14/8 15:00
    Dom 14/08
    Sporting Hasselt
    7 : 0
    Union Bossière Gembloux
    Dom 14/8 15:00
    Dom 14/08
    Mormont
    0 : 1
    Hoogstraten
    Dom 14/8 15:00 [11m]
    Dom 14/08
    Erpe-Mere United
    1 : 1
    Lille
    Dom 14/8 17:00
    Dom 14/08
    Heist
    3 : 0
    Achel
    Dom 14/8 17:00
    Dom 14/08
    Bocholt
    2 : 1
    Entité Manageoise
    Dom 14/8 17:00
    Dom 14/08
    Deerlijk Sport
    0 : 2
    Tempo Overijse
    Dom 14/8 17:00 [11m]
    Dom 14/08
    Onhaye
    1 : 1
    Beringen
    Dom 14/8 18:30
    Dom 14/08
    Dessel Sport
    7 : 1
    Wielsbeke
    Dom 14/8 18:30
    Dom 14/08
    KSC City Pirates
    1 : 0
    Olympic Charleroi
    Seg 15/8 15:00
    Seg 15/08
    9 : 1
    Arquet
    Seg 15/8 18:00
    Seg 15/08
    Weerstand Koersel
    1 : 1
    Spouwen-Mopertingen
    Ter 16/8 19:00
    Ter 16/08
    4 : 0
    RFC Wetteren
    Sab 6/8 15:00
    Sab 06/08
    Aywaille
    1 : 2
    Harelbeke
    Sab 6/8 17:00 [11m]
    Sab 06/08
    Hombourg
    2 : 2
    Hamoir
    Sab 6/8 18:00
    Sab 06/08
    Wevelgem City
    3 : 3
    Tempo Overijse
    Sab 6/8 18:30
    Sab 06/08
    Beringen
    1 : 0
    Elene-Grotenberge
    Sab 6/8 18:30
    Sab 06/08
    Rumbeke
    0 : 3
    Sparta Petegem
    Sab 6/8 18:30
    Sab 06/08
    Londerzeel
    9 : 0
    Condruzien
    Sab 6/8 19:00
    Sab 06/08
    Zwarte Leeuw
    2 : 1
    Solières Sport
    Sab 6/8 19:00
    Sab 06/08
    Racing Mechelen
    4 : 0
    Betekom
    Sab 6/8 19:00
    Sab 06/08
    Union Namur
    1 : 0
    Schaerbeek-Evere
    Dom 7/8 13:00 [11m]
    Dom 07/08
    Linden
    2 : 2
    La Calamine
    Dom 7/8 14:00
    Dom 07/08
    Eendracht Termien
    2 : 3
    Tongeren
    Dom 7/8 14:00
    Dom 07/08
    Cappellen
    1 : 0
    Torpedo Hasselt
    Dom 7/8 14:00 [11m]
    Dom 07/08
    Diksmuide
    1 : 1
    Avanti
    Dom 7/8 14:00 [11m]
    Dom 07/08
    Torhout
    0 : 0
    Witgoor Sport
    Dom 7/8 14:00 [11m]
    Dom 07/08
    HO Kalken
    3 : 3
    Wielsbeke
    Dom 7/8 15:00
    Dom 07/08
    Erpe-Mere United
    2 : 0
    JSM Roselies
    Dom 7/8 15:00
    Dom 07/08
    Destelbergen
    1 : 2
    Merelbeke
    Dom 7/8 15:00
    Dom 07/08
    Berlare
    2 : 0
    Ardennen
    Dom 7/8 15:00
    Dom 07/08
    Sint-Lenaarts
    1 : 0
    SK Denderhoutem
    Dom 7/8 15:00
    Dom 07/08
    Verlaine
    4 : 1
    Sart-Lez-Spa
    Dom 7/8 15:00
    Dom 07/08
    Hades
    4 : 1
    Union Lasne-Ohain
    Dom 7/8 15:00
    Dom 07/08
    Grand-Leez
    1 : 2
    Arquet
    Dom 7/8 15:00
    Dom 07/08
    Weerstand Koersel
    2 : 0
    FC Lebbeke
    Dom 7/8 15:00
    Dom 07/08
    Trois-Ponts
    3 : 1
    Albert Quevy-Mons II
    Dom 7/8 15:00
    Dom 07/08
    JS Fizoise
    2 : 1
    Rhodienne-De Hoek
    Dom 7/8 15:00
    Dom 07/08
    Entité Manageoise
    2 : 1
    Turnhout
    Dom 7/8 15:00
    Dom 07/08
    Fenixx BeigHum
    2 : 0
    Huy
    Dom 7/8 15:00
    Dom 07/08
    Geraardsbergen
    3 : 5
    Ranst
    Dom 7/8 15:00
    Dom 07/08
    Gosselies Sports
    6 : 3
    Anderlues
    Dom 7/8 15:00
    Dom 07/08
    Meux
    3 : 1
    Belœil
    Dom 7/8 15:00
    Dom 07/08
    Gent-Zeehaven
    3 : 4
    Ostiches
    Dom 7/8 15:00
    Dom 07/08
    Wellen
    3 : 0
    Elsautoise
    Dom 7/8 15:00
    Dom 07/08
    Standaard Meerbeek
    0 : 1
    Union Bossière Gembloux
    Dom 7/8 15:00
    Dom 07/08
    Olympia Wijgmaal
    2 : 1
    RAS Monceau
    Dom 7/8 15:00
    Dom 07/08
    Zelzate
    2 : 0
    Racing Waregem
    Dom 7/8 15:00
    Dom 07/08
    KBSK Retie
    0 : 2
    Deerlijk Sport
    Dom 7/8 15:00
    Dom 07/08
    Richelle United
    1 : 2
    Wezel
    Dom 7/8 15:00
    Dom 07/08
    Zepperen-Brustem
    1 : 2
    Drongen
    Dom 7/8 15:00
    Dom 07/08
    Lyra-Lierse Berlaar
    2 : 1
    Stade Bierbeek
    Dom 7/8 15:00
    Dom 07/08
    Waremme
    2 : 1
    Vaux-Noville
    Dom 7/8 15:00
    Dom 07/08
    Schriek
    0 : 1
    Biesme
    Dom 7/8 15:00
    Dom 07/08
    Gullegem
    2 : 1
    Berlaar-Heikant
    Dom 7/8 15:00
    Dom 07/08
    Olsa Brakel
    5 : 0
    Sporting Club Jemappes
    Dom 7/8 15:00
    Dom 07/08
    Latem
    1 : 3
    Houtvenne
    Dom 7/8 15:00
    Dom 07/08
    KSC City Pirates
    3 : 1
    Rochefort
    Dom 7/8 15:00
    Dom 07/08
    Raeren-Eynatten
    7 : 1
    Grez-Doiceau
    Dom 7/8 15:00
    Dom 07/08
    Sprimont-Comblain
    9 : 1
    Excelsior Mariakerke
    Dom 7/8 15:00
    Dom 07/08
    Rebecq
    4 : 0
    Jeunesse Freylangeoise
    Dom 7/8 15:00
    Dom 07/08
    Kalfort Puursica
    0 : 6
    Bocholt
    Dom 7/8 15:00
    Dom 07/08
    Heide Hasselt
    0 : 4
    Couvin-Mariembourg
    Dom 7/8 15:00
    Dom 07/08
    Onhaye
    4 : 1
    Sporting Kampenhout
    Dom 7/8 15:00
    Dom 07/08
    Lille
    3 : 1
    Lorraine Arlon
    Dom 7/8 15:00
    Dom 07/08
    Binche
    2 : 0
    SG-Tertre-Hautrage
    Dom 7/8 15:00
    Dom 07/08
    Ganshoren
    2 : 1
    Léopold
    Dom 7/8 15:00
    Dom 07/08
    Marloie Sport
    0 : 1
    Sporting Hasselt
    Dom 7/8 15:00
    Dom 07/08
    Lokeren-Temse
    2 : 1
    Nijlen
    Dom 7/8 15:00
    Dom 07/08
    Jette
    2 : 1
    Svelta Melsele
    Dom 7/8 15:00
    Dom 07/08
    La Louvière Centre
    1 : 1
    Roeselare Daisel
    Dom 7/8 15:00
    Dom 07/08
    Berchem Sport
    3 : 0
    RES Durbuy
    Dom 7/8 15:00
    Dom 07/08
    Sassport Boezinge
    1 : 2
    Westhoek
    Dom 7/8 15:00
    Dom 07/08
    Mormont
    2 : 1
    Sparta Heestert
    Dom 7/8 15:00
    Dom 07/08
    Dikkelvenne
    1 : 0
    Eendracht Wervik
    Dom 7/8 15:00
    Dom 07/08
    Tubize
    2 : 0
    US d'Ophain
    Dom 7/8 15:00
    Dom 07/08
    Stade Everois
    1 : 4
    Spouwen-Mopertingen
    Dom 7/8 15:00
    Dom 07/08
    Achel
    5 : 2
    Stockay-Warfusée
    Dom 7/8 15:00
    Dom 07/08
    RFC Wetteren
    6 : 0
    Kleit Maldegem
    Dom 7/8 15:00
    Dom 07/08
    Eendracht Aalst
    5 : 1
    Anzegem
    Dom 7/8 15:00
    Dom 07/08
    Acren
    4 : 1
    Malmundaria
    Dom 7/8 15:00 [11m]
    Dom 07/08
    Oostkamp
    1 : 1
    Mariekerke
    Dom 7/8 15:00 [11m]
    Dom 07/08
    Aische
    2 : 2
    Jong Lede
    Dom 7/8 15:00 [11m]
    Dom 07/08
    Oudenaarde
    2 : 2
    Jeunesse Tamines
    Dom 7/8 15:00 [11m]
    Dom 07/08
    Pepingen-Halle
    0 : 0
    Albert Quévy-Mons
    Dom 7/8 15:00 [11m]
    Dom 07/08
    Diegem Sport
    0 : 0
    Longlier
    Dom 7/8 15:00 [11m]
    Dom 07/08
    Stade Disonais
    1 : 1
    VW Hamme
    Dom 7/8 15:00 [11m]
    Dom 07/08
    Warnant
    0 : 0
    Habay-la-Neuve
    Dom 7/8 15:00 [11m]
    Dom 07/08
    Geel
    1 : 1
    Eendracht Aalter
    Dom 7/8 16:00
    Dom 07/08
    Jodoigne
    2 : 3
    Herstal
    Dom 7/8 17:00
    Dom 07/08
    Perwez
    2 : 0
    Ciney
    Sex 29/7 19:00
    Sex 29/07
    Bastogne
    0 : 2
    RES Durbuy
    Sex 29/7 19:00
    Sex 29/07
    RUS Assenois
    0 : 1
    Longlier
    Sab 30/7 16:00
    Sab 30/07
    Etoiles Ere-Allain
    0 : 5
    Diksmuide
    Sab 30/7 17:00
    Sab 30/07
    Geel
    5 : 0
    Eendracht Zoersel
    Sab 30/7 17:00
    Sab 30/07
    Albert Quevy-Mons II
    2 : 0
    BX Brussels
    Sab 30/7 17:30
    Sab 30/07
    Wijnegem
    0 : 3
    Nijlen
    Sab 30/7 17:30
    Sab 30/07
    Punt-Larum
    0 : 8
    Sint-Lenaarts
    Sab 30/7 17:30
    Sab 30/07
    Roeselare Daisel
    1 : 0
    RC Lauwe
    Sab 30/7 18:00
    Sab 30/07
    Zepperen-Brustem
    2 : 1
    Montegnee
    Sab 30/7 18:00
    Sab 30/07
    Ternesse
    1 : 2
    Svelta Melsele
    Sab 30/7 18:00
    Sab 30/07
    Vlijtingen
    0 : 4
    Eendracht Termien
    Sab 30/7 18:00
    Sab 30/07
    Villers-La-Ville
    0 : 1
    Gosselies Sports
    Sab 30/7 18:00
    Sab 30/07
    Vaux-Noville
    1 : 1
    Meix-Devant-Virton
    Sab 30/7 18:30
    Sab 30/07
    Zwarte Leeuw
    3 : 1
    Antonia
    Sab 30/7 18:30
    Sab 30/07
    SG-Tertre-Hautrage
    4 : 0
    Eendracht Winnik
    Sab 30/7 18:30
    Sab 30/07
    De Kempen II
    0 : 2
    Berlaar-Heikant
    Sab 30/7 18:30
    Sab 30/07
    La Calamine
    1 : 0
    Aubel
    Sab 30/7 18:30
    Sab 30/07
    Olympia Wijgmaal
    5 : 0
    VS Kortenaken
    Sab 30/7 18:30
    Sab 30/07
    Le Roeulx
    0 : 1
    Entité Manageoise
    Sab 30/7 18:30
    Sab 30/07
    Berlare
    4 : 3
    Zingem
    Sab 30/7 18:30
    Sab 30/07
    Racing Peer
    0 : 1
    Achel
    Sab 30/7 19:00
    Sab 30/07
    Ciney
    1 : 0
    Messancy
    Sab 30/7 19:00
    Sab 30/07
    Wezel
    6 : 0
    Lutlommel
    Sab 30/7 19:00
    Sab 30/07
    Weerstand Koersel
    3 : 1
    Berchem Sport II
    Dom 31/7 14:00
    Dom 31/07
    Spy
    1 : 2
    Aische
    Dom 31/7 14:00
    Dom 31/07
    Liedekerke
    1 : 3
    HO Kalken
    Dom 31/7 15:00 [AWD]
    Dom 31/07
    Jeunesse Tamines
    5 : 0
    ES de la Molignée
    Dom 31/7 15:00
    Dom 31/07
    JSM Roselies
    3 : 2
    Huccorgne
    Dom 31/7 15:00
    Dom 31/07
    Schaerbeek-Evere
    1 : 0
    Wambeek-Ternat
    Dom 31/7 15:00
    Dom 31/07
    Standaard Meerbeek
    2 : 1
    Hoegaarden-Outgaarden
    Dom 31/7 15:00
    Dom 31/07
    Sprimont-Comblain
    3 : 0
    Eendracht Louwel
    Dom 31/7 15:00
    Dom 31/07
    Sparta Heestert
    7 : 0
    Vamos Zandvoorde
    Dom 31/7 15:00
    Dom 31/07
    Excelsior Mariakerke
    4 : 0
    Oppuurs
    Dom 31/7 15:00
    Dom 31/07
    Varsenare
    0 : 2
    Anzegem
    Dom 31/7 15:00
    Dom 31/07
    Kalfort Puursica
    7 : 1
    Toekomst Relegem
    Dom 31/7 15:00
    Dom 31/07
    SK Denderhoutem
    1 : 0
    Dendermonde
    Dom 31/7 15:00
    Dom 31/07
    Ardennen
    4 : 1
    Anvaing
    Dom 31/7 15:00
    Dom 31/07
    RAC Saint-Mard
    0 : 4
    Marloie Sport
    Dom 31/7 15:00
    Dom 31/07
    Malmundaria
    5 : 0
    US Givry
    Dom 31/7 15:00
    Dom 31/07
    Onhaye
    2 : 0
    Loyers
    Dom 31/7 15:00
    Dom 31/07
    RAS Monceau
    7 : 1
    Gerpinnes
    Dom 31/7 15:00
    Dom 31/07
    US d'Ophain
    0 : 0
    Voorde Appelterre
    Dom 31/7 15:00
    Dom 31/07
    Wevelgem City
    2 : 1
    SC Zonnebeke
    Dom 31/7 15:00
    Dom 31/07
    K. Kontich
    0 : 4
    Ranst
    Dom 31/7 15:00
    Dom 31/07
    Braine
    1 : 2
    Belœil
    Dom 31/7 15:00
    Dom 31/07
    FC Vilvoorde
    0 : 1
    Stade Everois
    Dom 31/7 15:00
    Dom 31/07
    Montignies
    1 : 2
    JS Fizoise
    Dom 31/7 15:00
    Dom 31/07
    Libramont
    1 : 2
    Condruzien
    Dom 31/7 15:00
    Dom 31/07
    Avanti
    1 : 0
    Eendracht Zele
    Dom 31/7 15:00
    Dom 31/07
    Fenixx BeigHum
    2 : 1
    Herk
    Dom 31/7 15:00
    Dom 31/07
    SK Oetingen
    1 : 4
    Geraardsbergen
    Dom 31/7 15:00
    Dom 31/07
    Poesele
    2 : 3
    Kleit Maldegem
    Dom 31/7 15:00
    Dom 31/07
    Lokeren Doorslaar
    0 : 2
    Jong Lede
    Dom 31/7 15:00
    Dom 31/07
    Destelbergen
    3 : 0
    St-Joris Sleidinge
    Dom 31/7 15:00
    Dom 31/07
    Léopold
    3 : 1
    Herselt
    Dom 31/7 15:00
    Dom 31/07
    Union Lasne-Ohain
    4 : 1
    Rapid Symphorinois
    Dom 31/7 15:00
    Dom 31/07
    Rumbeke
    1 : 0
    Blankenberge
    Dom 31/7 15:00
    Dom 31/07
    Torpedo Hasselt
    2 : 1
    Schoonbeek-Beverst
    Dom 31/7 15:00
    Dom 31/07
    Nielse II
    1 : 7
    Elene-Grotenberge
    Dom 31/7 15:00
    Dom 31/07
    Lendelede Sport
    0 : 2
    Eendracht Wervik
    Dom 31/7 15:00
    Dom 31/07
    RESC Houffaloise
    0 : 2
    Rochefort
    Dom 31/7 15:00
    Dom 31/07
    Jodoigne
    4 : 1
    Stockel
    Dom 31/7 15:00
    Dom 31/07
    Albert Quévy-Mons
    3 : 1
    RU Rixensartoise
    Dom 31/7 15:00
    Dom 31/07
    Sart-Lez-Spa
    5 : 0
    KMR Biesen
    Dom 31/7 15:00
    Dom 31/07
    Munkzwalm
    0 : 2
    Drongen
    Dom 31/7 15:00
    Dom 31/07
    Eendracht Aalter
    3 : 2
    Club Roeselare
    Dom 31/7 15:00
    Dom 31/07
    Wielsbeke
    1 : 0
    Lauwe
    Dom 31/7 15:00
    Dom 31/07
    Lorraine Arlon
    2 : 1
    Aubange